Didaktické hračky pro nejmenší děti

3 návody jak vytvořit didaktické hračky pro nejmenší děti za minimální náklady

didaktické hračky pro nejmenší

Chcete jako každý rodič PRO SVÉ DÍTĚ JEN TO NEJLEPŠÍ?

Jste na rodičovské dovolené a nemůžete si dovolit kupovat drahé hračky?

Ale přesto byste chtěli vaše děti podporovat v rozvoji?

didaktické hračky - srdce 1didaktické hračky - srdce 2didaktické hračky - srdce 3

Pokud jste odpověděli na všechny tři otázky kladně,
MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ.

Jsem máma dvou kluků. Starší syn, který je v současné době gymnaziální puberťák mi jako malý dával dost zabrat. Byl vzteklé, ale na druhou stranu hodně vnímavé dítě. Musela jsem pro něj vymýšlet trochu »intelektuálnější zábavu«. Nikdy nechtěl vybarvovat omalovánky a parkovat auta. Maloval z donucení. Od té doby co se naučil chodit ho zajímalo vše, co se dalo otevírat a zavírat. Ať už to byly dveře nebo obyčejná kartonová krabička. Zajímal ho ten »mechanismus«. Později ho bavily knihy, sám se naučil číst a psát ještě dříve než šel do školy.

Už tehdy, když jsem si společně hráli, měla jsem v hlavě myšlenku na vytvoření návodů i pro ostatní maminky a jejich děti.

didaktické hračky

Návody vznikaly s nadšením a láskou. Zde můžete nahlédnout do obsahu eBooku zdarma. Podrobné návody vám pomohou vytvořit pro vaše nejmenší děti didaktické hračky za minimální náklady na materiál.

Nejmenší děti ještě neřeší, jestli mají drahé hračky, neporovnávají se s kamarády ze školy.
Vytvořené hračky mají didakticky stejnou hodnotu jako koupené. Vaše dítě vám bude vděčné za každou společnou chvilku hraní s vytvořenými hračkami. Největší odměnou je jiskra radosti v dětských očích.

Ochrana osobních údajů

Přeji příjemné tvoření, užívejte si společné chvilky s dětmi!
Vendula Hamplová

tvoření pro radost

Pokud by někoho z vás zajímal můj životní příběh nebo zkrácený životopis, přečtěte si 🙂

 

Autor: Vendula Hamplová

»Celý život tvořím, většinou jen tak pro radost. Inspiraci pro své tvoření hledám všude kolem sebe. Miluji vůni papíru, obyčejnou tužku a klubíčka bavlněných přízí. Zároveň při své tvorbě využívám mnohaleté zkušenosti v oblasti počítačové grafiky.« Můj příběh si přečtěte zde>>