Přání pro paní učitelku / pana učitele

Potřebujete vytvořit přání a obal třeba na voucher pro paní učitelku?

přání pro paní učitelku

Letos se můj mladší syn loučí s paní učitelkou, která se s jejich třídou trápila, ale snad i radovala pět let . Tuto paní učitelku měl i můj starší syn, takže my se loučíme po dlouhých devíti letech. Moc děkujeme za trpělivost, předané vědomosti a zkušenosti.

Kamarádka, která má ve třídě dceru, vymyslela velkolepý dárek …

… let balónem. Voucher na let balónem bylo potřeba nějakým způsobem zabalit. A jelikož selhal i původní plán na zakoupení děkovacího přání (v papírnictví nic neměli), nezbylo nic jiného než něco vytvořit.

Přání pro paní učitelku je opět z papíru a kartonu. Navíc jsem  použila zlatou vlnitou lepenku a zlatý provázek. Tentokrát pro vás nemám podrobný návod. Jen postup, jak na to. Vše jsem dělala bez šablonek a od oka :-D.

přání pro učitelku vrchní strana přání pro učitelku vnitřní strana

Přání jsem se rozhodla udělat čtvercové. Vystřihla jsem srdce ze zlaté vlnité lepenky, obkreslila jsem si ho na přední stranu přání. Naznačila jsem si řádky lepenky a opatrně, pomalu vyřezávala pomocí malého řezáčku. Dejte si pozor na to, aby vám průřezy na lepenku hezky seděly. Dobře si to propočítejte. Je to nejsložitější část při tvoření tohoto přání. Lepenkové srdce přilepte dovnitř. Nyní už stačí napsat co potřebujete. Já jsem slovo »děkujeme« částečně použila z mého předchozího přání ke Dni matek zbytek jsem od oka dodělala.

Přední stranu obalu na voucher jsem tvořila ze seříznuté klasické čtvrtky o velikosti A3.  Zadní stranu z kartonu. Nezapomeňte počítat s tím, že do obalu se musí vložit voucher o velikosti A4! Potom už jsem jen pomocí děrovačky udělala dírky na protažení provázku. Ozdobila jsem pruhem zlaté vlnité lepenky, aby byl nějaký spojovací prvek mezi přáním a obalem.

A už jen stačilo svázat provázkem, přání přichytit a bylo hotovo.

obal na voucher a přání pro učitelku

Jako poděkování paní učitelce můžete klidně vytvořit vyšívané srdce.

den matek vyšívaná grafika srdce

 

 

 

Autor: Vendula Hamplová

»Celý život tvořím, většinou jen tak pro radost. Inspiraci pro své tvoření hledám všude kolem sebe. Miluji vůni papíru, obyčejnou tužku a klubíčka bavlněných přízí. Zároveň při své tvorbě využívám mnohaleté zkušenosti v oblasti počítačové grafiky.« Můj příběh si přečtěte zde>>

Jeden komentář u “Přání pro paní učitelku / pana učitele”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *