Předlohy vyšívání na papír

Předlohy vyšívání na papír – kreativní dárek za pár korun!

předlohy vyšívání na papír

Potřebujete pro své děti kreativní dárek, který potěší? Vytiskněte si soubor předloh vyšívání.

20 předloh o velikosti 13 × 19 cm
JARO předlohy vyšívání na papír srdce LÉTO PODZIM předlohy vyšívání na papír srdce 3ZIMA

Předlohy se mírně liší od již zveřejněných na blogu, jsou menší, přizpůsobeny dětem školního věku!

Jako máma dvou dětí vím, že v poslední době není úplně jednoduché vyjít s penězi. Proto jsem se rozhodla pomoci rodičům, kteří potřebují ušetřit nějakou tu korunu. Na svém blogu poskytuji návody, jak jednoduše a za minimální náklady tvořit pro radost. Tvořte s láskou, potěšte sebe, své děti a kamarády!

 V dětství jsme s maminkou sedávaly v kuchyni, poslouchaly rádio a u toho vyšívaly. Ten hezký pocit u srdce cítím ještě dnes. Je to pokaždé, když se ponořím do tvoření něčeho nového. Díky mami.

Podpořte své děti, dopřejte jim zlepšení jemné motoriky. Stačí jen připravit předlohy vyšívání a získáte kreativní hračku za minimální náklady na materiál. Od svých dětí obdržíte tu největší odměnu – jiskřičku radosti v očích. Tvořte společně. Prožijte krásné chvíle!

Děti si podle vlastní fantazie obrázky vybarví a následně vyšijí. Já mám nejraději vodovky. Pokud je vaše děti také použijí, obrázky se mohou zkroutit. Proto je dobré vždy nechat kresbu zaschnout, zatížit knihou a takto nechat klidně přes noc. Namalované obrázky už potom stačí jen vyšít. Připravte dětem bavlnky, nitě a jehlu s tupou špičkou.

Předlohy vyšívání na papír si můžete stáhnout zde.

Jestli potřebují připomenout návod na vyšívání, podívejte se na následující video.

 

Autor: Vendula Hamplová

»Celý život tvořím, většinou jen tak pro radost. Inspiraci pro své tvoření hledám všude kolem sebe. Miluji vůni papíru, obyčejnou tužku a klubíčka bavlněných přízí. Zároveň při své tvorbě využívám mnohaleté zkušenosti v oblasti počítačové grafiky.« Můj příběh si přečtěte zde>>

Jeden komentář u “Předlohy vyšívání na papír”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *