Adventní soutěž

Adventní soutěž pro rodiče nejmenších a předškolních dětí.
Soutěž probíhá v neděli 12. 12. 2021 od 00:01 do 00:00 hod.

Adventní soutěž

Získejte pro své děti kreativní vánoční dárek,
mnou ručně vyrobené šablony vyšívání na papír,
téma »ZIMA«.

Co můžete získat?

První 3 soutěžící, kteří si stáhnou 12. 12. 2021 můj eBOOK zdarma,Didaktické hračky Ebook zdarna video ukázka

získají šest mnou ručně vyrobených šablon vyšívání na papír, téma »ZIMA« ve formátu A4. Zároveň do 24 hodin od ukončení soutěže obdrží e-mail se souborem v elektronické podobě na vytvoření stejných šablon pro své další děti. Čtěte pozorně podmínky soutěže! Šablony jsou přizpůsobeny mladším dětem, mají méně dírek na vyšívání. Tyto šablony prozatím nejsou na mém blogu ke stažení a můžete je získat pouze zapojením do soutěže.

1. adventní soutěž - šablona vločka  1. adventní soutěž - šablona rukavice

1. adventní soutěž - šablona hory 

 

  • Ostatní soutěžící, kteří v určený datum a čas stáhnou eBOOK jako čtvrtí a dále, získají soubor pouze v elektronické podobě a mohou si šablony vytvořit. Šablony v .pdf souboru budu rozesílat do 24 hodin od ukončení soutěže.

Podmínky soutěže
  • Adventní soutěž probíhá v neděli 12. 12. 2021 od 00:01 do 00:00 hod!!!
  • První tři soutěžící – stáhněte si ve výše uvedeném termínu eBOOK zdarma a získejte šest mnou ručně vyrobených šablon vyšívání na papír, téma »ZIMA« ve formátu A4, které odešlu přes Zásilkovnu nebo Českou poštou. Zároveň do 24 hodin od ukončení soutěžě obdržíte e-mail se souborem v elektronické podobě ve formátu .pdf na vytvoření stejných šablon pro své další děti nebo děti kamarádek. Pokud by e-mail nepřišel přímo do doručené pošty, zkuste zkontrolovat i složku se spamem či hromadnými zprávami.
  • ostatní soutěžící, kteří v určený datum a čas stáhnou eBOOK jako čtvrtí a dále, získají soubor pouze v elektronické podobě a mohou si šablony pro své děti nebo děti kamarádek vytvořit. Šablony v .pdf souboru budu rozesílat do 24 hodin od ukončení soutěže. Prosím, kontrolujte nejen přijaté e-maily, ale i spamy a hromadné zprávy.
Jak mohou vaše děti tvořit?

Pokud patříte mezi první tři soutěžící, kterým se podařilo sadu šablon získat, máte pro děti bez práce kreativní dárek. Stačí jen přestřihnout sešití jednotlivých listů a děti mohou začít tvořit. Obrázky mohou nejen vyšít, ale zároveň i vybarvit.

Jestli máte šablony pouze v elektronické podobě, vytiskněte jednotlivé stránky na čtvrtky. Připravte dětem dírky a teprve potom mohou vyšívat.

Upozornění!

Nezapomeňte, že vaše děti musí vyšívat pouze plastovou jehlou nebo jehlou s tupou špičkou!!!

Videonávod

Jestli vaše dítě ještě nikdy nevyšívalo, podívejte se na videonávod, kde vyšívá můj syn .

Autor: Vendula Hamplová

»Celý život tvořím, většinou jen tak pro radost. Inspiraci pro své tvoření hledám všude kolem sebe. Miluji vůni papíru, obyčejnou tužku a klubíčka bavlněných přízí. Zároveň při své tvorbě využívám mnohaleté zkušenosti v oblasti počítačové grafiky.« Můj příběh si přečtěte zde>>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *