Balící papír s vyšívaným srdcem

Vyšívaný balící papír se srdcem nemusíte využít jen na svátek svatého Valentýna. Papír má využití v průběhu celého roku.

Vytvořte originální balící papír, který bude škoda roztrhnout!

vyšívaný balící papír se srdcem

Můj vztah ke svátku svatého Valentýna jsem už zmiňovala ve svém předchozím článku. Ale vyšívaný papír potěší nejen v tento svátek.

Co budete potřebovat
  • tiskárnu na vytisknutí šablony
  • bílý papír A4 nebo bílý balící papír
  • jehlu, červenou bavlnku na vyšívání

Připravte si klasický bílý papír o velikosti A4, který vám bude stačit na zabalení malého dárečku. Na větší dárek použijte bílý papír v roli. Pokud budete používat papír v roli, tak si nejprve ustřihněte požadovaný rozměr a vyrovnejte ho pod hromadou knih (ponechte klidně přes noc). Na papír vyšívejte opatrně, aby nebyl pomačkaný

Jestli potřebujete návod na základní steh, podívejte se na videonávod.

Vyšívané srdce na malý dáreček

Na bílý papír o velikosti A4 si vytiskněte šablonku vyšívané malé srdce . Ostrou jehlou udělejte dírky. Navlékněte do jehly červenou bavlnku a můžete vyšívat.

Podívejte se na postup vyšívání.

Vyšívané srdce na větší dáreček

Na bílý papír o velikosti A4 si vytiskněte šablonku s názvem větší vyšívané srdce. Ostrou jehlou udělejte dírky. Navlékněte do jehly červenou bavlnku a můžete vyšívat.

Vyšívaná srdce na velký papír

Pokud máte velký dárek, použijte bílý papír v roli. Je lepší, když si už den předem ustřihnete z papíru požadovaný rozměr a zatížíte, aby byl rovný. Máte na výběr ze dvou možností. Na velký dárek můžete vyšít čtyři srdce do čtyřlístku nebo více srdíček do pruhu.

Vytiskněte si šablonku na vyšívaná srdce do čtyřlístku nebo do pruhu. Udělejte si do šablonek dírky jehlou. Proděravěnou šablonku přiložte na připravený bílý papír na zabalení. Do dírek si udělejte mikrotužkou tečky. Na vyznačených místech vytvořte dírky do balícího papíru a můžete vyšívat.

Potěšte dárkem, který originálně zabalíte nebo kupte květinu a vytvořte z kartonu obal na květiny. Dělejte radost…

Autor: Vendula Hamplová

»Celý život tvořím, většinou jen tak pro radost. Inspiraci pro své tvoření hledám všude kolem sebe. Miluji vůni papíru, obyčejnou tužku a klubíčka bavlněných přízí. Zároveň při své tvorbě využívám mnohaleté zkušenosti v oblasti počítačové grafiky.« Můj příběh si přečtěte zde>>

3 komentáře u „Balící papír s vyšívaným srdcem“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *