Anděl strážný – vánoční dárek pro radost

Anděl strážný – malý vánoční dárek z kartonu, kterým můžete potěšit kamarádku nebo maminku. Opět budeme tvořit pomocí mého oblíbeného vyšívání na papír.

Anděl strážný - výšivka na kartonu

Letos jsem kamarádkám objednala jako vánoční dárek přírodní gel. Chtěla jsem přidat něco osobního. Tak vznikl tento anděl strážný. Holky, budu tu vždy pro vás…

Na tvoření budete potřebovat:
  • bílou čtvrtku
  • tiskárnu
  • řezák, podložku, pravítko
  • jehlu s ostrou špičkou
  • bavlnku (červenou, bílozlatou)
  • fixu (zlatou, růžovou a slabou černou)

Výroba tohoto malého dárečku pro radost vám nezabere moc času. Nejprve si vytiskněte na bílou čtvrtku šablonu na čtyři kartičky. Pomocí řezáčku na podložce vyřízněte jednotlivé kartičky. Dejte si pozor, ať je nepřeříznete uprostřed! Tam budeme pouze ohýbat.

Na vyznačených místech si ostrou jehlou udělejte dírky.

V dalším kroku kartičky vybarvěte. Já jsem nejprve slabou černou fixou obtáhla vše vytištěné, obrázek i text. Potom vybarvila zlatou barvou vlasy a růžovou fixou ústa. V některých místech bylo potřeba znovu obtáhnout obrysy vlasů, aby byl obrázek výraznější.

anděl strážný vybarvený

Už zbývá jen vyšívání. Pokud si se základním stehem nevíte rady, podívejte se na video návod , který jsem pro vás připravila se svým mladším synem. Srdce / křídla vyšijte červenou bavlnkou, hvězdu ve vlasech bílozlatou bavlnkou.

Kartičku přehněte a sešijte k sobě.
Dbejte na to, aby kartička byla hezká i z rubové strany.

Anděl strážný - přeložená vyšitá kartička

Za minimální náklady na materiál vytvořte přáníčko od srdce, kterým uděláte radost svým nejbližším .

Pro své děti můžete vytisknout slona a vyšívejte společně .

Autor: Vendula Hamplová

»Celý život tvořím, většinou jen tak pro radost. Inspiraci pro své tvoření hledám všude kolem sebe. Miluji vůni papíru, obyčejnou tužku a klubíčka bavlněných přízí. Zároveň při své tvorbě využívám mnohaleté zkušenosti v oblasti počítačové grafiky.« Můj příběh si přečtěte zde>>

2 komentáře u „Anděl strážný – vánoční dárek pro radost“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *