Kreativní tvoření pro každého

Máte rádi kreativní tvoření? Jestli si myslíte, že na to nejste dost šikovní, rozhodně to není pravda. Kreativitu máme všichni v sobě! Tvoření je výborný relax a dobře funguje na pročištění hlavy. Podívejte se na tipy, které pro vás mám.

kreativní tvoření - fotografování

Já »dobíjím baterie« nejen tvořením, ale i přírodou. Mám ráda práci na zahradě, zpěv ptáků, bečení oveček, kvokání slepic, klid vesnice, který párkrát za den naruší projíždějící lokálka.

Relaxuji nejen tvořením, ale i fotografováním přírody a tvorbou počítačové grafiky. Podívejte se na mé příspěvky na Instagramuve fotobance Shutterstock. Spojila jsem tak více aktivit, kterými mohu udělat radost sobě i ostatním. Vyberte si i vy svůj druh relaxace!

Tvořte pro sebe. Já jsem si například udělala bucket list . Není to morbidní, je to hnací motor. Seznam přání, která bych si chtěla splnit. Až natáhnu bačkory, bude pozdě! Taková jiná forma deníku, do kterého postupně zapisuji splnění, pokroky a je to super.

kreativní tvoření - návod jak vytvořit bucket list

Další možností je tvoření pro děti školního věku (mohou zkusit i menší děti). Šablony, předlohy vyšívání na papír jsou levnou variantou kreativní hračky. Na základy vyšívání se můžete podívat na mém YouTube kanálu.

Nejvíce stahované šablony jsou s lesními zvířátky. Potěšte vaše děti vytiskněte jim je. Jestli potřebujete více obrázků, stáhněte si i předlohy jaro, léto, podzim, zima. Kreativní tvoření není jen jen pro holčičky. Kluci také rádi tvoří, i vyšívají!

Pro menší děti můžete připravit didaktické hračky z kartonu, kterými budou rozvíjet svou krátkodobou paměť, jemnou motoriku a asociace.

didaktické hračky z kartonu a papíru pro nejmenší děti

Tvořte, relaxujte, dělejte si radost, potěšte děti, známé i příbuzné.

Autor: Vendula Hamplová

»Celý život tvořím, většinou jen tak pro radost. Inspiraci pro své tvoření hledám všude kolem sebe. Miluji vůni papíru, obyčejnou tužku a klubíčka bavlněných přízí. Zároveň při své tvorbě využívám mnohaleté zkušenosti v oblasti počítačové grafiky.« Můj příběh si přečtěte zde>>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *