Udělejte si radost

Dnes jsem dostala velkou potřebu udělat si radost ;>)

fotografie tulipány

Fyzická aktivita na zahradě, nasátí energie ze sluníčka a velká úleva bez vypětí z domácího učení páťáka. Sobotní celodenní pobyt na zahradě mě dost povzbudil a zároveň navnadil.

Rozhodla jsem se naučit novou tvořící aktivitu.
Pod přívalem kytiček a květů jsem se konečně
rozhoupala a pustila se do quillingu.

modřenec  tulipány pro radost  sedmikrásky

Už dlouho jsem po quillingu pokukovala. Základní pomůcky jako jsou pero, podložka a papírové proužky jsem si koupila už asi před třemi měsíci. Ale nějak pořád nebyl čas a ta správná příležitost. Až dnes.

pomucky quilling

Základem quillingu je natočení papírových proužků a jejich různé tvarování. Zkoušela jsem co a jak udělat. Zatím se mi asi nejvíce líbí můj nejoblíbenější tulipán 😀

quilling tulipán

Udělejte si radost. Ať už to bude tvoření, nákup oblečení na internetu (když teď nemůžeme nakoupit v běžném obchodě) nebo třeba celý den prospíte. Je to jedno. Nezapomínejte na sebe! Relaxujte podle svého… a buďme šťastní!

Autor: Vendula Hamplová

»Celý život tvořím, většinou jen tak pro radost. Inspiraci pro své tvoření hledám všude kolem sebe. Miluji vůni papíru, obyčejnou tužku a klubíčka bavlněných přízí. Zároveň při své tvorbě využívám mnohaleté zkušenosti v oblasti počítačové grafiky.« Můj příběh si přečtěte zde>>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *