Mám radost, tak rozdávám dárky

Mám radost a rozdávám dárky. Jsem šťastná, našemu staršímu synovi je 18 let. Chcete také dárek?

Mám radost

Zlom v životě. Je těžké si přiznat, že stárneme. Když mi babička říkávala jak 90 let jejího života uteklo rychle, nechápala jsem to. Teď na ní vzpomínám. 18 let s dětmi uteklo jako voda.

I přes nostalgickou náladu mám radost. Doufám, že jsme mu dali dobrý základ do života. Teď už záleží jen na něm, jestli mu jeho cíle, které nyní má, zůstanou a sny se splní.

mám radost

Nemáte čas připravit předlohy? Chtěli byste pro své děti kreativní dárek bez práce? Napište si o něj! Mám vytištěné předlohy na kartonu o gramáži 220g, včetně připravených dírek na vyšívání. Důkladně čtěte následující podmínky zaslání!

  1. Chcete kompletně připravený soubor předloh vyšívání na papír pouze za poštovné (79 Kč zaslání do odběrného místa Zásilkovny)?
  2. Mám připravené 3 ks, které vám ráda odešlu.
  3. Napište si na můj e-mail: info(zavináč)tvoreni.eu
  4. První 3, kteří si napíšou, vyhrávají!
  5. Budu vás kontaktovat zpět na e-mail. Upřesníme si platbu za poštovné a odeslání do výdejního místa Zásilkovny.
  6. Moje nabídka platí pouze v termínu od 21. března 2023 do 31. března 2023!

Chcete si připravit další šablony? Můžete! Stáhněte si zde soubor předloh vyšívání na papír na všechna roční období. 

Mám radost, že máte zájem o moje šablony. Děkuji. Ke stažení tento soubor nabízím od 21. ledna 2023. Do dnešního dne, to znamená za dva měsíce si předlohy stáhlo 18 z vás, to je náhodička :-).

Ráda bych vám i dětem nabídla ke stažení nejoblíbenější, prozatím nejvíce stahovaný soubor vyšívání z mého webu. Podívejte se na vyšívání s tématem lesní zvířata. Pokud potřebujete připomenout základy vyšívání, podívejte se na návod.

Přeji vám příjemné tvoření s dětmi. Užívejte si společné chvíle.

Autor: Vendula Hamplová

»Celý život tvořím, většinou jen tak pro radost. Inspiraci pro své tvoření hledám všude kolem sebe. Miluji vůni papíru, obyčejnou tužku a klubíčka bavlněných přízí. Zároveň při své tvorbě využívám mnohaleté zkušenosti v oblasti počítačové grafiky.« Můj příběh si přečtěte zde>>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *