Jak vyrobit dárky pro děti

Nevíte si rady jak vyrobit dárky pro děti? Na mém blogu můžete najít tipy jak pro nejmenší děti, ale i pro předškoláky nebo školáky hračky a hry vyrobit.

Hry a hračky pro děti můžete jednoduše vytvořit. Ušetříte rodinný rozpočet, protože já tvořím z běžně dostupných materiálů za minimální náklady, převážně z kartonu a papíru.

Chcete vytvořit hry pro nejmenší děti a podpořit tak trénink krátkodobé paměti, jemné motoriky, asociace a myšlení?

Jak vyrobit dárky pro děti

Jednoduše si stáhněte můj e-book zdarma a získejte návody jak hry a hračky vytvořit. Obsah e-booku najdete zde.

Další hrou pro tuto věkovou kategorii je jednoduchá skládačka z papíru, hlavolam pro nejmenší děti , trénuje jemnou motoriku a myšlení. Vhodnou hračkou na koordinaci a jemnou motoriku je i bludiště z kartonu a papíru

Jak vyrobit dárky pro děti předškolního věku?

jak vyrobit dárky pro děti - posuvné puzzle s medvídkem

Hezkou logickou hru pro předškoláky můžete vytvořit opět z kartonu a papíru. Posunovací hlavolam / puzzle s medvídkem.

základy vyšívání vyšívání pro děti na papír - slon

Jak můžete zlepšit jemnou motoriku u předškoláka? Začněte vyšívat. Není to činnost jen pro holčičky, zabaví se i kluci. Podívejte se na základy vyšívání nebo pokud už dítě základní stehy zvládá, rovnou připravte šablonku na slona a vaše dítě může tvořit.

Hry pro děti školního věku.

piškvorky cestovní hra hra samotář

Logické hry pro děti školního věku opět můžete vytvořit z domácích zdrojů za pár korun. Podívejte se na návody jak vytvořit cestovní piškvorkyhru samotář.

 

 

 

 

Autor: Vendula Hamplová

»Celý život tvořím, většinou jen tak pro radost. Inspiraci pro své tvoření hledám všude kolem sebe. Miluji vůni papíru, obyčejnou tužku a klubíčka bavlněných přízí. Zároveň při své tvorbě využívám mnohaleté zkušenosti v oblasti počítačové grafiky.« Můj příběh si přečtěte zde>>

2 komentáře u „Jak vyrobit dárky pro děti“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *